Kategorie

Dostawa od 600 zł za DARMO!


Dostawa

 
1. Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym firmy Gastromer - autoryzowanego partnera firmy Stalgast, realizowane są na terenie całego kraju przez firmę kurierską.

2. Dostawy krajowe realizowane są ubezpieczoną przesyłką kurierską.

3. Zamówienia o wartości powyżej 600.00 zł netto realizujemy bezpłatnie na terenie całego kraju, za wyjątkiem przesyłek dostarczanych w soboty oraz przesyłek z zastrzeżeniem godziny odbioru.

4.  Koszty dostawy (z
amówienia o wartości poniżej 600 netto):
 * 14 zł brutto - przesyłka za wcześniejszą przedpłatą
 * 20 zł brutto - przesyłka pobraniowa

5. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

6. Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem. Jeżlei przesyłka jest uszczkodzona kurier zobowiązany jest do spisania protokołu szkody (ma na to 7 dni od dostarczenia przesyłki). Protokól szkody jest podstawą do wszczęscia procesu reklamacyjnego.
 
7. Realizujemy zamówienia w ciągu 2-5 dni roboczych.